Διαθέτουμε σύγχρονα και πολυτελή τουριστικά λεωφορεία MERCEDES , Tourismo, Viτo & Sprinter τελευταίας γενιάς και αντιρρυπαντικής τεχνολογίας (euro 6 (9) εννεα δεκαεπτά (17), είκοσι (20) τριάντα (30), τριάντα έξι (36), σαράντα οχτώ (48), πενήντα δύο (52) και πενήντα τεσσάρων (54) θέσεων. Όλα τα λεωφορεία μας είναι τελευταίας τεχνολογίας με όλα τα προβλεπόμενα από το νόμο δελτία καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας, μικροφωνικές εγκαταστάσεις, κινητά τηλέφωνα, A/C, TV, W.C, CD, DVD, ειδικά ανατομικά – αναπαυτικά καθίσματα, συστήματα αερισμού – ψύξης & θέρμανσης – και όλες τις απαραίτητες για τους επιβάτες ανέσεις.
![Maltzaris Group - μεταφορες προσωπικου](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/μεταφορα-προσωπικου3.jpg)
![Maltzaris Group - Μεταφορές VIP](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/στολος-VIP-Maltzaris-Group.jpg)
![Maltzaris Group - Μεταφορές Αθλητικών Ομάδων](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/αθλ5.jpg)
![Maltzaris Group - μεταφορες VIP](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/vip7.jpg)
![Maltzaris Group - Μεταφορές VIP](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/VIP-metafores2-1.jpg)
![Maltzaris Group - μεταφορες προσωπικου](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/μεταφορα-προσωπικου.jpg)
![Maltzaris Group - Limo - VIP - Ο ΣΤΟΛΟΣ ΜΑΣ](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/o-stolos-mas-3.jpg)
![Maltzaris Group - Μεταφορές Αθλητικών Ομάδων](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/metafores-athlitikon-omadon.jpg)
![Maltzaris Group - Μεταφορές Αθλητικών Ομάδων](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/αθλ10.jpg)
![Maltzaris Group - Μεταφορές Αθλητικών Ομάδων](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/metafores-omadon.jpg)
![Maltzaris Group - Μεταφορές Αθλητικών Ομάδων](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/αθλ9.jpg)
![Maltzaris Group - Μεταφορές Αθλητικών Ομάδων](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/αθλ6.jpg)
![Maltzaris Group - Θαλλάσια μπάνια](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/o-stolos-mas-5.jpg)
![Maltzaris Group - Μεταφορές Αθλητικών Ομάδων](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/αθλομαδ3.jpg)
![Maltzaris Group - Πούλμαν - Ο στόλος μας - Ελλάδα](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/o-stolos-mas-11.jpg)
![Maltzaris Group - Μεταφορές Αθλητικών Ομάδων](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/αθλομαδ2.jpg)
![Maltzaris Group - μεταφορες προσωπικου](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/μεταφορα-προσωπικου2.jpg)
![Maltzaris Group - Μεταφορές Αθλητικών Ομάδων](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/αθλ7.jpg)
![Maltzaris Group - Μεταφορές προσωπικού - VIP - Ο στόλος μας - Ελλάδα](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/o-stolos-mas-8.jpg)
![Maltzaris Group - Πούλμαν - Ο στόλος μας - Ελλάδα](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/o-stolos-mas-10.jpg)
![Maltzaris Group - Limo - VIP - Ο ΣΤΟΛΟΣ ΜΑΣ](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/o-stolos-mas.jpg)
Στα πλαίσια της διαρκούς εξέλιξης της επιχείρησης, σε συνδυασμό με την ταχύτατα αναπτυσσόμενη τεχνολογία στο πεδίο της γεωπληροφορικής (G.I.S.) και του δορυφορικού εντοπισμού (G.P.S.) μέσω των υπηρεσιών της κινητής τηλεφωνίας, όλα τα λεωφορεία μας έχουν εξοπλιστεί με πρωτοποριακό εξοπλισμό τηλεματικής. Ανταποκρινόμενοι στις αυξανόμενες ανάγκες του κλάδου μας και ταυτόχρονα των πελατών μας, είμαστε σε θέση να ελέγχουμε σε πραγματικό χρόνο τη θέση του στόλου με ακρίβεια προσφέροντας ακρίβεια, υποστήριξη και άμεση εξυπηρέτηση.
![Maltzaris Group - Πούλμαν - Αθήνα - Ελλάδα](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/288145214_3150073811975603_9195572503448458784_n.jpg)
![Maltzaris Group - Γραφείο Γενικού Τουρισμού - 45 Χρόνια Ταξιδιωτικής εμπειρίας και άψογης εξυπηρέτησης και ασφάλειας](https://maltzarisgroup.gr/wp-content/uploads/2022/06/Αντίγραφο-του-45-years-MALTZARIS-GROUP.png)